Get Adobe Flash player

W dniu 15 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs „Czy znasz tabliczkę mnożenia?”. Konkurs został zorganizowany w ramach projektu gimnazjalnego przez zespół uczniów klasy II a. W skład zespołu wchodzili: Julita Jarzębińska, Roksana Korpusińska, Hubert Korpusiński, Grzegorz Lewandowski i Hubert Sadowski. Opiekunem grupy jest p. Krzysztof Jarębski.
W konkursie wzięło udział 36 uczniów naszej szkoły z klas III – VII oraz klasy II a gimnazjum w trzech kategoriach. Uczniowie musieli wykazać się doskonałą znajomością tabliczki mnożenia oraz jej zastosowania w praktyce.
W kategorii klas III – IV; I miejsce zdobyła Maria Lewandowska, II miejsce Zuzanna Nowacka, III miejsce Piotr Skowroński.
W kategorii klas V – VI; I miejsce  zdobyła Aleksandra Wasielewska, II miejsce Patrycja Markowska III miejsce Marcel Gembicki.
W kategorii klas VII i II a gimnazjum; I miejsce uzyskał Dominik Misiak, II miejsce Julia Kalińska i III miejsce Ewa Buziewska.
Podczas uroczystego podsumowania konkursu zostały wręczone dyplomy przez panią wicedyrektor Jolantę Wilińską – Wieczorek oraz nagrody przez członków zespołu projektowego.
FOTO GALERIA