Get Adobe Flash player

Po 6 godzinach gier oraz po rozegraniu 93 spotkań zakończył się V Mikołajkowy Turniej Badmintona " O czapkę Św. Mikołaja ".
W turnieju brało udział aż 61 zawodników!!! Nagrody główne, czyli Czapki Św. Mikołaja trafiły do Gabrieli Michalskiej z UKS " START " Smólnik i Mateusza Dorau z TMT Toruń. Najmłodszym uczestnikiem turnieju był sześcioletni Jakub Szymański, który zwyciężył w dwóch kategoriach ( startując w jednej z nich z zawodnikami starszymi od siebie). W turnieju wzięli udział zawodnicy z Torunia, Sławska Wielkiego koło Kruszwicy oraz Włocławka.
Poziom turnieju z roku na rok wzrasta, a spotkania bardzo często kończą się łzami po przegranym spotkaniu, a emocje zawodników i kibiców podczas spotkań sięgają zenitu.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz słodkie niespodzianki wręczane przez Św. Mikołaja, który, co też warto podkreślić, po zdjęciu "stroju służbowego" również grał w badmintona.
Podczas turnieju zawodnicy mogli uzupełnić braki energii częstując się słodyczami oraz bananami, które przyniósł, Św. Mikołaj.
Turniej zorganizowali: Joanna Jamka-Wąsowska oraz Karolina i Andrzej Kłódkowscy.
Oczywiście turniej nie mógłby się odbyć bez pomocy wolontariuszy, którymi byli uczniowie naszej szkoły, a zarazem zawodnicy.
Turniej doszedł do skutku dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Włocławek, Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Słodycze dla zawodników przekazali byli zawodnicy UKS " START " Smólnik wraz ze swoimi pociechami.

FOTO GALERIA